3-denní meditační putování

22. - 25. srpen 2024

s partou skvělých lidí nádhernou přírodou

Naplněno, nejsou volná místa
Můžete se ještě hlásit jako náhradníci, občas se někdo odhlásí.
Odebírejte náš newsletter a dozvíte se o nových termínech.

Meditační putování 2024

Zveme vás na meditační a putovní akci
cílenou k transformaci svých životních okolností.

Zázemím bude náš krásný pozemek v Máchově kraji,
nedaleko Máchova jezera, na okraji CHKO Kokořínsko.

 

Akci vedou Jaroslav Svoboda a Katarína Svobodová

Putování krajinou

Meditačně-putovní kurz v přírodě
se zázemím na jednom z našich přírodních pozemků
a v nádherné okolní přírodě

Pokud máte rádi přírodu, stanování, živly, putování nádhernou krajinou
a hlavně meditace, lidi, dobrou náladu a pohodu...

 

... pak jste zváni na náš krásný pozemek v Máchově kraji,
nedaleko Máchova jezera, na okraji CHKO Kokořínsko.

 

Máme připravené tajemné, pohádkové trasy přírodou,
zastávky s meditováním a kocháním se,
posezení v kruhu úžasných lidí na stejné vlně,
sdílení, povídání, vnímání.

Skupina báječných lidí u ohně.

3 dny intenzivně pro sebe!

Od čtvrtečního večera do nedělního oběda.
Sraz je v 17:00 ve čtvrtek 22.8.2024

Vaření bude zajištěno přímo na místě,
ve venkovní kuchyni. 
Na pozemku není budova.
Celá akce se koná venku!

Spaní ve vlastních stanech.
Lze využít i krásné skalní převisy v lesním údolí
několik minut chůze od pozemku.

Zázemí akce, kde proběhlo již vícero venkovních kurzů:
Pozemek s názvem Štěstíčko

Tábornická romantika, jídlo zdravé, veganské, bez cukru a lepku

Jídlo na našich venkovních akcích

Zpětné vazby od účastníků našeho meditačního putování:

Simba - reference k meditačnímu putování
Ahoj Jardo a Kataríno! Meditační putování přírodou mi opravdu sedlo. Pohyb divokou přírodou proložený meditací na těch "nej" místech a to celé ještě okořeněné péčí o tělo formou cvičení a protažení je asi formát, který jde pro mě skutečně do hloubky. To, pro co jsem si přijel, jsem si z kurzu odvezl. Děkuju! Krom toho mi ale pozaklapalo hned několik dalších souvislostí jak setkání postupně gradovalo. Je moc příjemné prožít sílu skupiny jako celku a odpálit tak maximum věcí v sobě, které bych sám v sobě lovil asi dlouho.
Simba, haluzi.cz
Vlaďka Zítková - reference
Ahoj Jardo, Kataríno, moc děkuji. Už meditace od Kataríny pro mě byly silným zážitkem. Musím říct, že to ve mně ještě všechno dobíhá, i když návrat do reality byl celkem krutý. Opravdu jsem si putování užila a přišlo hodně uvědomění. Dlouho jsem se necítila tak lehce, bez zbytečných myšlenek a zdravě ve svém těle. Jsem vděčná, že jsem to mohla zažít a že jsem si to dovolila. Máte to všechno tak neuvěřitelně propracovaný, jak to navazuje a všechno to do sebe zapadá... Ani nevím, jestli tolik inspirace ve svém životě vůbec stihnu vyzkoušet :). Děkuji a mějte se krásně!
Vlaďka Zítková
Honza Moravec - reference k meditačnímu putování
Jarda s Katarínou se o nás po dobu pobytu dobře starali. Meditační putování jsem si moc užil. Přineslo mně čas a klid jen pro sebe, zajímavé impulsy k seberozvoji, skvělé jídlo od skvělé kuchařky, partu pohodově naladěných lidí, výlety do krásných koutů přírody, zážitek pobytu na pozemku Štěstíčko, vybavený kadibudkami a sprchou v remízku (super věci). Myslím, že Jarda s Katarínou žijí autentické životy a jsou skvělou inspirací pro ostatní. Doporučuji jejich pobyty i ostatním lidem.
Honza Moravec
Rozarka Prunarova - refernce Meditacni putovani.
Dobré ráno, Jardo. Moc děkuji. Ještě jednou , Kataríně jsem osobně poděkovala, Tobě ne. Bylo to úžasné, moc jsem si to užila, i když jsem tolik nesdílela se všemi. Za mě vážně Boží!🙏🌞 Zkusím všechno, už můžu jenom získat. Přeju hodně štěstí a třeba zase někdy na viděnou.
Rozárka
Daniel M. - reference meditační putování
Šťastně žít znamená vnímat svět a porozumět jeho vztahům. Láska k přírodě i k člověku je jediný předpoklad. Jaroslav s Katarínou vám prozradí skryté cestičky lesa i duše na ta nejúžasnější místa. Rád se přidám s pozitivní zpětnou vazbou. Ještě jednou díky za tento vysoce motivující a transformativní kurz! Bavila mě i flexibilita, s jakou se plán přizpůsoboval potřebám skupiny. Pro mě to bylo nakonec něco jako praktické cvičení z Deidy, kterého jsem si znova otevřel, plus dojíždím Kataríniny meditace a pustím se do Orina.
Daniel M.
Monikoa Hronová - reference k meditačnímu putování
Jsem nesmírně vděčná za kurzy u Jardy a Kataríny. Jejich kurzy jsou taková zkratka v oblasti transformace. Jarda jde k jádru věci, velmi dobře se nacítí a dokáže člověku otevřít to, co je třeba. Pro mě jsou kurzy nesmírně léčivé a slupky zranění se odlupují a já cítím velký posun v tvorbě svého života. Tu důležitou práci a rozhodnutí musí každý udělat sám, ale Jarda je v tomto procesu velmi dobře nápomocen a ví, kde a jak podpořit, aby se děly změny ke krásnějšímu životu v lehkosti a radosti. Ze srdce
Monika Hronová
Chtěla bych Vám poděkovat za skvělý víkend na Štěstíčku. Byl to pro mě vážně zážitek! Do všeho mi tam u Vás neskutečně "kecala hlava" (tohle není pro tebe, začneš až pak atd...) Skoro pořád jsem měla pocit, že TO na mě nezabírá a že TO se mnou nic nedělá, že TO nepůjde... Jenomže pak přišlo pár WAU momentů, tedy vlastně při každém povídání nebo meditaci. Přišlo mi WAU! když jde tolik lidí lesem bez jediného slova. To mě dojímá ještě teď. Přišlo mi WAU být v pohodě s úplně všemi lidmi co tam byli a ještě si vzájemně dávat lásku. Přišlo mi WAU! že splynout s přírodou není zas až takový problém. Mazec přišel ale v úterý v práci. Byla jsem v takovém flow a zenu, až jsem tomu nechtěla věřit. Najednou se mi plní přání nebo dostávám odpovědi jakoby hned. Docvaklo mi, jak jsem ztuhlá jak mentálně, tak tělesně. Docvaklo mi, že všeliké naše mluvení jde kontra tomu celému prožitku. Bylo by fajn zařídit, aby se ještě víc mlčelo.
Kateřina Snětivá
Na kurz jsem jela se záměrem se ztišit, zpomalit, být víc v sobě a vystrčit nos ze své příjemně zabydlené bubliny. Překvapilo mě, jak rychle věci postupovaly. Kdykoli jsme začali pracovat, hlava se odpojila a přicházely jednoznačné obrazy a spojení. Ta rychlost byla pro mě neuvěřitelná, mám pocit, že jsem u Vás prožila mnohem delší čas, než "reálně". Mohly za to samozřejmě i vytvořené podmínky - nádherný, pořád se měnící les (měla jsem pocit, že procházíme nějakou, do své dimenze uzavřenou, pohádkovou krajinou), pohyb, společenství otevřených lidí pracujících na změně, živoucí jídlo, ohníčky a Vaše jasné vedení. Pořád se ve mě střídal čistící pláč, smích, klidné usměvavé ticho, zpívání. Pořád si nesu uvnitř světlo, krásu a tichou radost. Odjížděla jsem s jednoznačným obrazem zalitým do zlatého světla, který jsem si mnoho let nedovolila přát v celistvé dokonalosti. Zní to až moc zářivě, ale mě tak bylo a vlastně pořád je.
Jana Kelisová
Lucie Cernickova - reference
Jarda má dar probouzet lidi, umožnit jim setkání s jejich duší a otevírat jejich srdce. Má to jednu "nevýhodu" - návrat do starých kolejí jíž není možný. A to je vlastně dobře, protože v tomto procesu jde o změnu nastavení. To, co jsem prožila na jeho kurzech nedokážu popsat slovy. Snad jen, že je to návykové, léčivé, osudové, nedá se na to zapomenout. Zamilovala jsem si díky kurzům meditace, ponory do vlastního nitra a nejvíc mě baví, jak brzo se tyto jemné činnosti propsaly a propisují do mé reality jasnými výstupy jako bylo založení školy, prodej a výměna pozemku, navázání nových krásných přátelství, odvaha jít do neznáma a užívání si prostého bytí 🙂 Rozhodnutí procházet si Jardovými kurzy mi změnilo a mění život a má to velký vliv na lidi kolem mě. Jardo a Kataríno, díky, že jste.
Lucie Černíčková
Jak popsat něco, co je VELIKÉ aniž bych tomu tu velikost sebrala? Tak snad jen pár postřehů, které napoví : vůně lesa, bosé nohy vnímají vlhkou trávu, 32 lidí putujících mlčky krajinou, upřímné a inspirující sdílení Kataríny, Jardy i ostaních, hluboké setkání s přírodou, se sebou, s lidmi kolem i s moudrostí zvířecího průvodce, skvělé, s láskou uvařené jídlo, 3 dny bez kafe!, otázky: jak chci žít? S kým? Vyhovuje mi město nebo vlastně toužím po sepětí s přírodou? "Já jsem!" - je to dost??? Co je vlastně v životě skutečně hodnotné? Vědomí, že na své cestě nejsme sami, že ačkoli jsme navenek rozdílní, uvnitř máme mnoho společného... Pravda je ZA těmito slovy, v prožitku, v srdci. WOW!
Kateřina ( Liška ) Pilátová
dasa andrejcova - reference meditacni putovani
"Ak sa práve nachádzate v bode, kedy cítite, že dozrel čas naplniť svoj potenciál a uvítali by ste na započatie tohto procesu bezpečný priestor plný inšpirácie a porozumenia, nájdete ho v prítomnosti Kataríny a Jaroslava, v nimi vytvorenom nádhernom a harmonickom prostredí. Obaja vás prevedú potrebnými krokmi, poskytnú vám láskyplnú starostlivosť a absolútnu podporu na ich krásnom pozemku, ako aj na kúzelných miestach, kam sme sa denne vybrali na stretnutie s okolitou prírodou a svojim vnútrom. Vďaka ich múdremu vedeniu som našla odvahu potrebnú na túto dobrodružnú výpravu a viem, že pre mňa už nie je cesty späť. Nielenže nám dali mnoho podnetov na ďalšie premýšľanie, ale tiež potrebné nástroje na to, ako kráčať ďalej a nezísť zo svojej cesty. Ďakujem z celého srdca im dvom, ako aj skupine spolupútnikov, ktorí sa so mnou ocitli na tomto úžasnom mieste - v tom istom čase. Katarínine meditácie odporúčam vrelo, povznášajú ducha a niekoľkokrát denne mi pripomínajú ako chcem žiť a čo pre to potrebujem urobiť."
Daša Andrejcová
monika
Bylo to úžasný setkání - velice lahodná kombinace klidu, bytí v přírodě, možnosti ponořit se do hloubky (sebe) a zároveň lehkosti, sdílení a radosti. To vše v bezpečném kruhu moc příjemných lidí. ..z konkrétních zážitků se mi hned vybaví například blahodárné koupání příjemně unaveného těla po celodenní túře, vynikající vymazlené dobroty vyživující hladové bříško, povídání Jardy a Kataríny pod plachtou v dešti:) a nebo poklidné sdílení u večerního ohně. Užila jsem si to moc. Děkuju:)
Monika Krátká

Upozornění:
Po dobu celého pobytu, od začátku až do konce, nebudeme používat mobilní telefony ani jiné komunikační a technologické vymoženosti. Doporučujeme vám tedy vše si před odjezdem zařídit tak, aby svět, který jste si doma a v práci vytvořili, mohl přežít těch několik dní i bez vás. Udělá vám to dobře!

Dále pro jasnost vnímání a lehkost bytí nebudeme konzumovat žádné mléko a mléčné výrobky (nechceme být  jen telátka), maso, cukr a výrobky s ním, ani žádný alkohol, cigarety ani jiné drogy, a to ani přírodního původu.
Kafe a čaj tam bude, s tím vnímat lze a deficit by závislákům vnímání dočasně snížil. Dlouhodobě je fajn to omezit.

Neberte  si prosím nic z výše uvedeného s sebou. Je to pravidlo prospěšné pro vás, aby akce měla efekt.
Doporučuji všem, kteří tyto věci konzumují, vyzkoušet si cvičně před cestou už být několik dní bez nich, a dostat se tak hlouběji ke své pravé vnitřní podstatě, i když to může být nepříjemné. Bohužel, jídlo v naší kultuře mnohdy slouží jako prostředek k nevnímání se, "zaplácnutí" svých různých pocitů, které by potřebovaly ven.
Může to pomáhat přežít ve světě, který nechceme moc vnímat, ale v přírodě je to obráceně.

Pokud by cokoliv z těchto pravidel přírodní cesty bylo pro vás nemožné na těch pár dní respektovat (mobily, potraviny, návykové látky), prosím zvažte, zda má vůbec smysl se na takovou akci hlásit. Vystoupení z komfortní zóny  a prohloubení vnímání je součást její podstaty a důvod, proč to pro vás celé děláme.

22. - 25. srpen 2024

ORGANIZAČNÍ INFO:
Cena akce bez stravy je 3.500 Kč.

Na místě se doplácí hotově 1.500 Kč za kompletní stravu (čtvrtek večeře až neděle oběd).
Strava je chutná, veganská, bez rafinovaného cukru, na přání bezlepek.
Ubytování zdarma na pozemku ve vlastních stanech.
Spolujízdy před každou akcí pomáháme účastníkům organizovat.
Počet účastníků je limitován na 30 (osvědčená ideální velikost skupiny).
Děláme tuto akci maximálně jen jednu ročně!

Ceny neobsahují DPH, účtováno neplátcem DPH.

Platba je celá vratná do doby měsíc před začátkem akce (do 22.7.2024).
Pak je už celá nevratná, místo obvykle neumíme obsadit, ale můžete poslat náhradníka.

Téma této putovní meditační akce bude vědomá tvorba svého života. Abyste mohli v každé oblasti svého života jasně vidět, co chcete, co nechcete a kdo doopravdy jste.

Nemusíte ale čekat s proměnou své reality až do doby konání akce, můžete začít hned s našimi přírodními audio meditacemi, o to bude pro vás celé setkání silnější.

Témata přímo na míru:

  1. TVOŘÍM SI SVŮJ PRAVÝ DOMOV
  2. S JASNOSTÍ KRÁČÍM SVOU NEJVYŠŠÍ CESTOU
  3. TVOŘÍME SVĚTLÉ ZÍTŘKY A VYSÍLÁME LÁSKU
  4. NECHÁVÁM ZÁŘIT SVOJE SCHOPNOSTI
  5. VNÍMÁM ZEMI POD SVÝMA NOHAMA
  6. OTEVÍRÁM SVŮJ TVŮRČÍ POTENCIÁL
  7. PŘIJÍMÁM SVOU NEJVYŠŠÍ HOJNOST
  8. LÁSKA A MÁ PRAVÁ ŽIVOTNÍ SÍLA
  9. PROMĚŇUJI SVÉ VÝZVY V DARY